سال رونق تولید مبارک باد   ***   بیمه "ما" برای سومین سال متوالی موفق به کسب رتبه یک توانگری مالی شد   ***   پيام تبريك مديرعامل بيمه "ما" به مناسبت فرا رسيدن سال نو   ***
تقدیر مدیر عامل انجمن حمایت از کودکان کار از شرکت بیمه ما

فرزانه بنی هاشم نژاد مدیر عامل انجمن حمایت از کودکان کار از بیمه "ما" که  به عنوان حامی در بیست و دومین جشنواره خیریه این انجمن حضور یافته بود تقدیر کرد. 
به گزارش روابط عمومی بیمه "ما"، ایفای مسوولیت اجتماعی یکی از اهداف اصلی شرکت بیمه "ما" است که در راستای تحقق آن، حمایت از کودکان کار را یکی از مهم‌ترین رسالت‌های خود می داند.

براساس این گزارش، در متن این تقدیرنامه آمده است: همراه ما بودید و حامی کودکان کار و این به تنهایی موجب رضایت است و هیچ سپاسی هم وزن این نیست که بالندگی کودکان را در پرتو آموزش، سلامت و شادابی ببینیم. بودن شما با ما، دلگرمی است و نوید آینده ای بهتر برای کودکان کار.

گفتنی است در بازارچه خیریه  انجمن حمایت از کودکان کار بیش از 5000 نفر از جمله هنرمندان و مقامات مهم سیاسی از غرفه بیمه "ما" دیدن کردند.یکی از این بازدیدکنندگان دکتر نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان بود. وی از این حرکت ارزشمند  بیمه "ما" استقبال کرد و  استمرار آن را خواستار شد.